אחרי
לפני

האני מאמין שלנו

במרפאותינו אנו רואים את האדם שבך. מגיע לך לקבל את איכות החיים שנפגמה כאשר אבדו חלק משינייך, ולכן נעשה המירב בכדי לגרום לך לחייך שוב.


אנו מספקים פתרונות לכל בעיה דנטלית, החל מרמת השן הבודדת ועד לכלל השיניים ועצמות הלסת - בין אם מדובר בבעיה אסטטית, בעיה תפקודית או שתיהן. בין אם השיקום מבוצע לראשונה ובין אם דרוש שינוי או שיפור בשיקום קיים. נשאף ונעשה כל הניתן להשיב לשיניכם מראה טבעי ואסטטי המתאים והולם את אופייכם.


הפתרון הוא כולל במלוא המשמעות. הדגש בתוכנית הטיפול מושתת מראש על חשיבה עתידית, קרי – איך תראה ותתפקד בסיום הטיפול עוד טרם בוצע דבר.


אפיק טיפולים נוסף המוצע במרפאתנו מתייחס לטיפולי האסטטיקה, היכולים לעזור לשינוי התדמית. במהלך התכנון והטיפול אנו שואפים ליצירת שלמות אסטטית וטבעית ככל הניתן לשיניים ולפנים במטרה להחזיר את הבטחון העצמי והחיוך הרחב בחיי היום יום. תפקידנו לגרום לכם להתמקד בחייכם ולהפסיק להיות מוטרדים ממראה חיצוני...


אנו עושים הכל במרפאה- משלב ההדרכה הראשונית בהיגיינה אורלית, דרך טיפול משמר בסיסי ומקיף, הכולל הכל: שחזורים, טיפולי שורש, ניתוחי חניכיים, שיקום בעזרת כתרים גשרים ותותבות. שחזורי רקמות תומכות, השתלות עצם, כמו אוגמנטציה אנכית, או אופקית, הרמת רצפת הסינוס, השתלת עצם סביב שורשי שיניים טבעיות. התקנת שתלים ושיקומם כנדרש בעזרת כתרים מתברגים, גשרים או תותבות על הנסמכות בקורות המוברגות לשתלים.


הציוד הטכנולוגי, איכות החומרים, המכשירים והכלים המשמשים במרפאה הינם המדוייקים, האיכותיים והחדישים ביותר בתחום הדנטלי.


אצלנו אין פשרות באיכות – החל מהציוד המשמש לעבודה יומיומית וכלה בציוד המשמש לניתוחים המסובכים והמורכבים ביותר. חלק מהחומרים במרפאה מיובאים מחו"ל באופן תדיר ובמיוחד עבור המרכז וזאת ע"מ לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו.


כמתרפאים שלנו אתם משוחררים מלדאוג לבד לשיניכם,

אנו עושים זאת יחד איתכם.